Nasza sieć

Wciąż zwiększamy i ułatwiamy dostęp do naszych produktów. Szukaj naszych sklepów firmowych RealCannabis z naszymi produktami. Na terenie Polski posiadamy dużo sklepów partnerskich, w których również możecie nabyć nasze produkty. Co więcej wprowadzamy na terenie całego kraju automaty vendingowe, dzięki czemu możesz sięgnąć w szybki, łatwy dostępny sposób po nasz asortyment.

Automaty vendingowe

Wprowadziliśmy innowacyjne rozwiązanie sprzedaży produktów CBD z konopi. Dzięki automatom vendingowym możesz nabyć nasze produkty w łatwy i prosty sposób. Maszyny z naszymi produktami zlokalizowaliśmy w najważniejszych miejscach we wszystkich znaczących miastach w Polsce. To wszystko po to, aby jakością naszych produktów mogła się cieszyć jak największa grupa odbiorców.

Punkty partnerskie

Jeśli posiadasz własny punkt sprzedaży, możesz poszerzyć swoją ofertę o jakość naszych produktów. Stań się naszym partnerem handlowym. Półka z naszymi produktami stanie się atrakcyjnym aspektem dla Twoich zaufanych klientów i z pewnością poszerzy ich grono. Stała współpraca pozwoli Ci uzyskać atrakcyjne warunki sprzedaży oraz atrakcyjne rabaty przygotowane tylko dla naszych stałych partnerów. Jesteś zainteresowany? Skontaktuj się z nami i zapytaj o szczegóły współpracy.

Sklepy firmowe

Sklepy firmowe to stacjonarne punkty sprzedaży, w których otrzymasz bezpośrednią i fachową pomoc w doborze odpowiedniego produktu. Znajdziesz tam pełną ofertę naszego asortymentu. Czekają tam na Ciebie miłe niespodzianki oraz korzystne rabaty. Chcemy być bliżej naszych klientów i cenimy sobie bezpośredni kontakt. Z tą właśnie myślą powstają kolejne punkty stacjonarnych sklepów firmowych. Sprawdź – może jesteśmy już w Twoim mieście.

Starowiślna 10,
31-038 Kraków
720 403 403

Zaloguj się

Zarejestruj się

Pamiętaj, Twoje dane są u nas bezpieczne, a zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Twój koszyk jest pusty.

Wróć do sklepu