Franczyza

„Partnerstwo to najsilniejsza forma prowadzenia biznesu - przetrwa dosłownie wszystko: sztormy, huragany i największe burze ekonomiczne, jednak by w końcu zaświeciło słońce, a Twoja łódź dalej pływała bezpiecznie po kapryśnym morzu, niezbędny jest doświadczony partner, który wie co to jest synchroniczna współpraca”.

 

 

 

Powyższa sentencja to dokładny przepis na sukces w przedsiębiorczym świecie. Nie od dziś wiadomo, że prowadzenie biznesu w pojedynkę wiąże się z licznymi wyzwaniami, problemami i przeszkodami. Jednak mając odpowiednią osobę przy swoim boku, można dokonać znacznie więcej.

 

 

A jak jest w Twoim przypadku? Działasz od lat na przedsiębiorczym rynku i pragniesz udoskonalić swoje umiejętności, zasięgi i zwiększyć dochody, a może bazując na najnowszych danych i analizując trendy rynkowe pragniesz poszerzyć swoją działalność zagłębiając się w konopny świat CBD? A może zaczynasz zupełnie od zera i pragniesz z przytupem wejść na rynek? Bez względu do której grupy należysz, chętnie pomożemy Ci postawić pierwsze kroki do rozwoju. Mamy do tego wszystko, co niezbędne: doświadczenie, zaplecze naukowo - technologiczne, wyspecjalizowany sztab ludzi, produkt najlepszej jakości, stabilną markę i chęci, by Ci się powiodło!

 


Nasi partnerzy franczyzowi stają się RealCannabisową rodziną, a nie pozycją na mapie z naszymi produktami. Szkolenia, wskazówki, a także pełne wsparcie marketingowe to coś, co możemy Ci zaoferować na każdym etapie rozwoju. Jasne i praktyczne wytyczne sprawią, że będziesz wiedział jak postępować krok po kroku tworząc własny biznes, a w razie wątpliwości czy kłopotów - nie będziemy patrzeć jak toniesz - wyciągniemy rękę do pomocy, stawiając Cię ponownie na suchym lądzie.

 


Jednocześnie jako Partner - Franczyzobiorca masz swobodę ruchów, możliwości podejmowania własnych decyzji i dowolność działania. To najbardziej wyróżnia nas na tle franczyzowej konkurencji: nie narzucamy Ci sposobu myślenia, a pełnimy rolę mentora i opiekuna, naszego wspólnego projektu.

Dlatego nie obawiaj się i nie zwlekaj! Skontaktuj się z nami, by poznać dokładną ofertę. Poznajmy się bliżej, wypijmy wspólną kawę (nawet online!) i omówmy nasze plany biznesowe, tworząc wspólną drogę, usłaną „konopnymi różami”.


Z nami zyskasz!

  • Gwarancje dużych obrotów i zysków.
  • Produkty PREMIUM najlepszej jakości.
  • Wsparcie marketingowe, prawne, emocjonalne.
  • Regularne szkolenia.
  • Nie stoimy w miejscu - co chwila urozmaicamy asortyment, do którego będziesz miał nieograniczony dostęp.
  • Otwarcie Twojego sklepu nie musi być nudne - zapewnimy znane postacie show-biznesu, które ożywią klimat otwarcia.
  • Opiekuna ds. franczyzy.
  • Oraz wiele, wiele innych!

 

 

HEMPDIR Sp. z o.o.
ul. Starowiślana 10
31-038 Kraków
Tel: 720 403 403

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl