Nasza sieć

RealCannabis to marka za którą kryje się jakość, bezpieczeństwo, różnorodność oraz producent, który jako filantrop - wizjoner, pragnie udostępnić produkty klasy premium wszystkim walczącym o swoje zdrowie/klientom, którzy cenią dary Matki Natury. Właśnie z tego powodu firma dokłada wszelkich starań kontrolnych na każdym etapie produkcji, oferując produkty z udziałem CBD w pełni naturalne, czyste i skuteczne. Wiemy, że za słowami muszą iść czyny, dlatego w naszym sklepie znajdziecie bogaty asortyment suszy, E-liquidów, olejków, pre-rollsów, a także urządzeń niezbędnych do waporyzacji.

Chcemy, by każdy znalazł własny „złoty środek” w najbardziej pasującej dla siebie formie. W odróżnieniu od licznie pojawiającej się co chwila konkurencji, nie jesteśmy nowicjuszami na rynku konopnym. Nasze zaplecze to idealnie skomponowany skład specjalistów, pasjonatów i zawodowców, którzy mają jeden cel: dążyć do ideału. Nierealne? Naszym zdaniem wszystko jest możliwe, a im wyżej ustawiona jest poprzeczka, tym ambitniejsi się stajemy. Prócz tego prowadzimy ścisłą kampanię uświadamiającą i podkreślającą walory pro-zdrowotnego CBD, a także przedstawiamy żywe dowody jego oddziaływania. Nasze plantacje umiejscowione w różnych częściach Europy cieszą się najlepszą renomą, a umiejscowienie z dala od zanieczyszczonych aglomeracji miejskich sprawia, że konopie i gleba w której się rozwijają nie posiadają zanieczyszczeń.

Prócz tego, firma ciągle prze naprzód, dążąc do pełnej rozpoznawalności brandu, a konkurencyjne ceny staną się dodatkowym atutem najwyższej klasy produktów. Producent stworzył kilka linii produkcyjnych dostosowanych do poszczególnych grup odbiorczych - Incannation, RealCannabis, RealDeal - jednak wszystkie łączy jedno: pasja i gwarancja najwyższej jakości.

Klient nie jest traktowany jako “jednostka dochodu”, a jako partner i kompan, który mobilizuje nas do jeszcze bardziej spektakularnych działań i kampanii mających na celu jego zadowolenie. Jesteśmy wręcz pewni, że używając naszych produktów, nie tylko przyczynisz się do skutecznej poprawy swojego samopoczucia, ale zostaniesz z nami na dłużej. 

 

Sprawdź listę punktów partnerskich, które z nami współpracują TUTAJ

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl