Współpraca

Franczyza

Coraz większą grupę odbiorców przekonujemy jakością naszych towarów i usług.
To co nas wyróżnia to pozyskiwanie klientów dzięki oferowaniu im sprowadzonych, rzetelnych produktów, światowej klasy. Stoimy na silnej i stabilnej pozycji w branży konopnej.
Jeśli chcesz prowadzić nasz sklep firmowy na zasadzie franczyzy prosimy o kontakt. Przygotowaliśmy dla Ciebie wyjątkowo korzystne i elastyczne warunki współpracy.

Automaty vendingowe

Innowacyjne rozwiązanie jakimi są automaty za naszymi produktami mogą być atrakcyjnym uzupełnieniem oferty Waszych lokali sprzedażowych. Bezobsługowy sposób sprzedaży nie wymaga większego zaangażowania, co przekłada się na oszczędność czasu i pieniędzy. To wyjątkowo bezpieczne rozwiązanie dla wszystkich, którzy chcą wprowadzić nasze produkty i podnieść jakość oferowanych przez siebie towarów i usług.

Punkty partnerskie

Tworzymy naszą sieć dystrybucji w punktach naszych stałych partnerów na terenie całego kraju. Półki z naszymi produktami są atrakcyjnym uzupełnieniem całości oferty tych sklepów, dla których jakość produktów i zadowolenie klientów jest głównym priorytetem. Pragniemy rozpowszechniać produkty konopne, które cieszą się uznaniem na całym świecie.

Sprzedaż hurtowa

Dzięki zintegrowanym systemom dystrybucji i sprzedaży posiadamy wyjątkowo atrakcyjne ceny dla hurtowników. Czas realizacji zamówień jest najszybszy z możliwych. Dzięki logistyce dropshippingu produkty wysyłamy bezpośrednio od producenta oszczędzając przy tym zarówno czas jak i pieniądze a przy okazji unikając pośredników. Stale poszerzamy nasze zaplecze biznesowe tworząc sieć biznesową, która zrzesza najlepszych kontrahentów produktów z konopi. Zapytaj o ofertę hurtową i stań się przedsiębiorcą, który ceni sobie jakość konopnych produktów i zadowolenie swoich klientów.

Praca w zespole

Nasz personel składa się z osób z wieloletnim doświadczeniem w branży konopnej. Jako prężnie działająca jednostka posiadamy swoich pracowników na szczeblach upraw konopi i ich przetwórstwa. Nasi wykwalifikowani botanicy mają najważniejsze zadanie – dbają o najwyższą jakość kwiatów, z których wytwarzamy nasze produkty. To etap kluczowy dla jakości naszego asortymentu. Posiadamy niezależne laboratoria, które stale kontrolują jakość wszystkich naszych produktów. Jesteśmy wspierani przez lekarzy, naukowców i ekspertów-pasjonatów, których wiedza jest niezwykle istotna. To właśnie dzięki ich sugestiom nasz asortyment osiąga najlepszą jakość na rynku. Nasze produkty promują znani artyści i celebryci. Posiadamy przedstawicieli handlowych w całej Europie. Stale podnosimy swoje kwalifikacje i poszerzamy personel o wyjątkowe osoby, które posiadają rewolucyjne pomysły. Jesteś zainteresowany pracą w naszym zespole? Skontaktuj się z nami i powiedz nam jaki masz pomysł lub w czym możesz nam pomóc.

Zaloguj się

Zarejestruj się

Pamiętaj, Twoje dane są u nas bezpieczne, a zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Twój koszyk jest pusty.

Wróć do sklepu